Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра казва на друга: - Снощи чувам навън някой да крещи:"Помощ! Убиват ме!" - И какво направи? - Помогнах. Убихме го.
Черен хумор 2,112 прегледа
Следващ →

Още вицове

Предизвикателството: "Да си истински мъж е трудно.... Доста вече се отказаха..." Отговорът: "Да си дама също не е лесно, повечето дори не опитахте" Двама си говорят - Къде си? - Тук. - Къде тук? - Тук бе. - Абе къде тук? - Тук бе тъпанар. - Абе ти на кой ще викаш тъпанар бе? Бум!!! Прас!!! Фрас!!! - Ааа, ти си бил зад мен бе... - Татко, дай ми двадесет лева! — Нямам. — Ти не си ми никакъв баща! Сега ще поискам от съседа и ще видиш, че той ще ми даде… Май имам шизофрения. Когато съм на работа чувам гласове, които ме карат да правя странни неща... В един хладилник са наредени едно до друго десет яйца. Първото смушква второто: - Оня, десетият, никак не ми харесва! Никаква корпоративна култура няма. Чист пънкар! Гледай го как се самоизтъква! Я му предай на тоя х-й сплескан, че ние тук сме екип, и не търпим индивидуалисти! Вторият на третия: - Първият ме помоли да предам, че десетият се дели от екипа. А ние сме сплотен колектив, един за всички, всички за един! Третият - на четвъртия, четвъртият - на петия, петият - на шестия, шестият - на седмия, седмият - на осмия... Осмият на деветия: - Я, колега, кажи на оня рошавия, че ние всички трябва да се държим заедно! Деветият на десетия, побутвайки го: - Знаеш ли какво, приятелче... Ти не се вписваш в екипа. Ние тук имаме корпоративен дух, тийм-билдинг, тъй да се каже... Като едно семейство сме... Ние сме корпорация... Трябва да се държим заедно... Десетият: - Колко! Пъти! Да ви повтарям! АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИ, АЗ СЪМ КИВИИИИИ!!!