Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При зъболекар за отстраняване на зъбен камък - Охоооо,ама то вашето не е зъбен,а направо котлен камък. Ако се бяхте забавили още малко, щях да ви препоръчам да си правите гаргара с КАЛГОН.
Професионални 3,417 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две жени се разправяли: - Моят като го знам... Пак ще ми се прибере кьоркитюк... - О-о-о-о-о! Аз моя го отучих и сега не близва ама грам. - И как ма муцка? - Как ли? Ами вървя си по улицата и намирам една премазана котка. Вземах я и си отивам в дома. Напълних една кофа с ракия и "удавих" котето вътре. После излязох на пазар. Връщам се след време и к’во да видя? Нашият погнусен от гледката се зарече и до ден днешен не е близвал. Другата решила и тя да направи така. Всичко по "упътване", прибира се и какво да види? Нейният мил супруг на колене и усуква котката и: - Моля ти се котенце! Пусни поне още сто грама... В ритуалната зала влизат запъхтени младоженец и младоженка, които са закъсняли с половин час за церемонията. Двамата са ухилени до ушите. Кумът леко побутва младоженеца и пита: - К`во си се ухилил, бе? Закъснявате, всички седят и ви чакат тука, а вие се хилите като тикви... - Братче, тя ми направи такава свирка. Леле, най-доброто нещо в живота ми. В същото време кумата пита младоженката: - Къде се затрихте, ма? И кво се хилиш такава, ясно е, че се радваш, че се омъжваш, ама пък чак толкова да ти е кеф... - Не, бе муцка. Разбираш ли, преди малко направих последната свирка в живота си... Един поп бил възмутен, че дъщеря му често излиза вечер с компания и се прибира късно нощем. Една вечер, след като дълго я чакал, тя се прибрала чак към 3 часа сутринта. Попът я посрещнал на вратата и обвинително казал: - Добро утро, дъще на сатаната! - Добро утро татко - весело му отвърнала девойката... В училището на Иванчо дошла млада и много готина учителка. Иванчо веднага и хвърлил око и всеки път когато я видел да минава по коридора и подмятал: Госпожо, ако знаеш как ще те шибам! ! На учителката и писнало от тези подмятания и отишла при директора му казала: -Г-н директор, всеки път когато вървя по коридора, един ученик ми казва, че щял да ме шиба. А директорът попитал: -Това момче високо, русо и с лунички ли е? ? -Да-казала учителката. -А, това е Иванчо..... и да знаеш, щом е казал, че ще те шиба, значи ще те шиба .. - Как се нарича брюнетка между две блондинки? - Преводач.