Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: „Мъж 40 години търси секс“. Седя и се чудя – пропусната запетая или огромна трагедия?!?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки водят интелектуален разговор на тема география: - Според теб как е по-правилно да се каже - Иран или Ирак?
Блондинки
03.10.2017
3,398 прегледа
Следващ →
Още вицове
В общината постъпила жалба: "Уважаеми господа, срещу моя прозорец има женска баня. Аз виждам всичко и това ме отвлича от преките ми занимания, а да не говорим, как влияе на моралния ми облик. Моля ви, да ми дадете нова квартира..." Изпращат комисия да провери случая на място. Пристига комисията, оглежда и председателят казва: - Е, какво? Нищо не се вижда! - Ама моля ви се...Я се качете на това шкафче под прозореца! - Е, качих се - казва председателят - все едно, нищо не виждам! - А сега малко наляво... - Пак нищо не виждам! - Още маааалко наляво... Председателят се премества наляво, шкафчето се накланя на едната страна и той пада на земята... - Ето, видяхте ли? А аз съм така по цял ден....
Днес в трамвая чух един да се оплаква: - Що за избори бяха това у нас? В аптеката избора от капути е по-голям.
Тъща на смъртния си одър. Събрали се всички около нея. По едно време през прозореца влиза пеперуда и каца на гърдите на тъщата. Зетя казва: - Мамо не се разсейвай!!!
- Докторе, как правите толкова бързо сутрешния преглед в мъжкото крило на болницата? - Много лесно. Най-напред пускам сестрата да мине с най-късата си пола, а след нея минавам аз. На който пациент му е изпъкнало одеялото - за изписване е. На който не е - пращам го в реанимацията.
Обущарят слага на вратата бележка: "Обущарят ще бъде тука след един час" и отива в близката кръчма да се почерпи. След малко идва една жена, къса бележката и пише друга: "Обущарят ще бъде тука след 5 минути. Жена му."