Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки водят интелектуален разговор на тема география: - Според теб как е по-правилно да се каже - Иран или Ирак?
Блондинки 3,398 прегледа
Следващ →

Още вицове

В общината постъпила жалба: "Уважаеми господа, срещу моя прозорец има женска баня. Аз виждам всичко и това ме отвлича от преките ми занимания, а да не говорим, как влияе на моралния ми облик. Моля ви, да ми дадете нова квартира..." Изпращат комисия да провери случая на място. Пристига комисията, оглежда и председателят казва: - Е, какво? Нищо не се вижда! - Ама моля ви се...Я се качете на това шкафче под прозореца! - Е, качих се - казва председателят - все едно, нищо не виждам! - А сега малко наляво... - Пак нищо не виждам! - Още маааалко наляво... Председателят се премества наляво, шкафчето се накланя на едната страна и той пада на земята... - Ето, видяхте ли? А аз съм така по цял ден.... Днес в трамвая чух един да се оплаква: - Що за избори бяха това у нас? В аптеката избора от капути е по-голям. Тъща на смъртния си одър. Събрали се всички около нея. По едно време през прозореца влиза пеперуда и каца на гърдите на тъщата. Зетя казва: - Мамо не се разсейвай!!! - Докторе, как правите толкова бързо сутрешния преглед в мъжкото крило на болницата? - Много лесно. Най-напред пускам сестрата да мине с най-късата си пола, а след нея минавам аз. На който пациент му е изпъкнало одеялото - за изписване е. На който не е - пращам го в реанимацията. Обущарят слага на вратата бележка: "Обущарят ще бъде тука след един час" и отива в близката кръчма да се почерпи. След малко идва една жена, къса бележката и пише друга: "Обущарят ще бъде тука след 5 минути. Жена му."