Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците: - Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР! Затворниците ехидно: - Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи? Надзирателят: - Стига глупости! Министърът иска да се погрижи, че на бившия министър ще му е добре тук!
Професионални 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове