Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки седят и си говорят: - Абе, коте чела ли си "Хамлет"? - К`во е написал?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В рая, разбира се, климатът е по-хубав, затова пък в ада е къде по-приятна компанията.
Бисери
03.10.2017
3,437 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мой приятел завърши университета, почна да прави пари и направи откритието, че да прави пари е можел да почне преди пет години!
При доктора: - Моля отидете до прозореца и извадете максимално навън езика. Пациентът съвестно се изплезва, но забелязва, че докторът дори не го е погледнал и пише рецепта. - Но докторе, вие дори не ми погледнахте езика! - Ааа, това с езика беше да дразня данъчното отсреща.
Бащата на Иванчо казал: - Сине имаш си братче. - Ами да кажем на мама...
Умиращ съпруг казва на жена си: - Скъпа, преди да умра, искам за ти кажа нещо! - Не, скъпи, не казвай нищо, просто се успокой. - Трябва да ти призная... - Няма нужда да се разкайваш. Почивай си... - Не, аз трябва да умра с чиста съвест! Спах със сестра ти, най-добрата ти приятелка и майка ти! - Знам, любов моя. Затова те и отрових!
В автобус от градския транспорт се возят хора, обаче шофьорът кара много нервно, дава рязко газ, натиска спирачките и лашка хората напред-назад. По едно време един пътник не издържал и се провикнал: - А стига, бе! К’во си ни разлашкал напред-назад, да не возиш говеда? Шофьорът отговорил през рамо: - К’во се качи, т’ва возим, господине!