Мъж към жена:
- Извинявайте може ли да ви питам нещо?
- Да разбира се питаите.
- Ако нямахте крака щяхте ли да носите обувки?
- Разбира се че не!!!
- Ми тогава защо носите сутиен.
- Защо хората са повече от маймуните? - пита учителката Марийка.
- Не знам, - отговаря Марийка.
- А аз знам, - вдига ръка Иванчо. - Трудно се такова на дърветата.