Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо хората са повече от маймуните? - пита учителката Марийка. - Не знам, - отговаря Марийка. - А аз знам, - вдига ръка Иванчо. - Трудно се такова на дърветата.
Ученически 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос : - Как ще познаете коя от двете е блондинката? Отговор: - Питай ме нещо друго,по-лесно! Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. — Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? — Как така, ма? — Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. — Ми тя нали можеше да плува? — Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“. Двама приятели си говорят за различните техники за чукане. - Знаеш ли какво представлява родеото? - попитал единият. - Никога не съм чувал за него - отврънал приятелят му. - Сега ще ти го опиша: мадамата застава на четири крака, ти минаваш отгоре, хващаш се здраво и казваш: скъпа, ти си най-отвратителната кучка, която съм чукал! - И къде е тръпката? - Да не мислиш, че е лесно. Опитай се да се задържиш отгоре поне няколко секунди... - Защо в България няма месо? - Защото свинете станаха хора, кравите се омъжиха, козлите се ожениха, овните защитиха дисертации и управляват страната, а кокошките умряха от смях... Блондинка вижда огледало и прави крачка напред за да разгледа по добре отсрещната, но вижда че и другата проявява интерес правейки крачка напред. Замисля се и решава да изчака онази да направи втората крачка.