Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В счетоводството на голяма фирма. - Уф, къде са тези it-та?! Спешно ми трябва тяхната помощ, а те не идват! - А повика ли ги? - Че как? Вече цял час натискам F1!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Пушещите след секс тичат да пушат, непушещите - да си проверят електронната поща.
Програмисти
03.10.2017
3,456 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали Асан: - Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? - Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш - купиш телевизор, работиш, работиш - купиш килим, работиш, работиш - купиш хладилник. А при демокрацията - работиш, работиш - продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш - продадеш хладилник.
Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: - Такаам… Не работим значи. - Ами да. - И държавни пари харчим… - Ъхъм. - Та студенти сме казваш… - Извинявам се, ама само аз съм студент.
Всеки светец си има минало, всеки грешник-бъдеще.
Братя борци.Един от тях имал рожден ден.Събрали се приятели и брат му предложил да му купят кола и нов анцунг. Но се сетил, че няма книжка.Но те били борци - мафиоти и му купили и книжка Дошъл и рожденият ден.Всички се събрали.Брат му поднесал подаръка.Преди това вместо снимката в книжката те му сложили огледалце.Той много се зарадвал на тези подаръци.На другия ден облякъл анцунга и си отворил книжката.Казал: -Ей, тези кога успяха да ме снимат с новия анцунг. Качил се в новата кола и потеглил.Спират го полицаите и му искат документите.Той дава книжката. Полицаят казва: -Абе,кажи че си колега.
Лъчо се качва на такси, шофьорът почва да приказва:"Харесвам си работата, аз съм си шеф, никой не ми казва, какво да правя". Лъчо:"Завийте тук вдясно!"