Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо жените карат ски, вместо сноуборд ? За да могат да си отварят краката...
Семейни 3,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима старици разговарят помежду си: Първата казва: - Ах, аз съм на 72 г. и играя още тенис по 2 часа всеки ден, но не знам докога... Втората казва: - Ах, аз съм на 83 г. и плувам по 20 дължини в басейна всеки ден, но не знам докога така... Третата казва: - Ах, аз съм на 92 г. и съм още девствена, но не знам още докога така... Windows: Наистина ли искате да изтриете този файл? User: да! Windows: а защо? Срещат се кмета на Ереван и кмета на София(не е виц). Кметът на Ереван казва на Бойко Борисов: - Няма начин да нямате арменска жилка в рода си?! - Защо? - пита Бойко Борисов. - Само арменец може да се хвали толкова! - казал гордо Ерванд Захарян. - Кое е общото между европейските фондове и извънземните? - Непрекъснато слушаш за тях, но никой не ги е виждал. Един човек имал приятел в Сибир. Веднъж чул по радиото, че в Сибир е -60 градуса. Обажда се на чукчата си и пита: - К`во праите там, бе? Как живеете при -60? - Как -60, бе? Само -40 е. - У нас по радиото казаха -60. Чукчата се замислил малко и отвърнал: - А, навън може да е -60...