Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-бързо редяли кубчето на Рубик далтонистите.
Бисери 3,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"! Мъж се прибира развълнуван у дома и казва: - Жена, стягай си багажа, загубих те на покер! - Как можа?! - И добре че се спрях навреме, иначе щях да проиграя и заплатата... Двама пенсионери си говорят на пейката и единия пита: - Наборе, помниш ли едно време у казармата ни даваха Бром да пием, та да не можем да го вдигаме? - Помня, що наборе? - А бе в последно време усещам, че май почва да Ме хваща. - Кажете, ако един мъж си чисти ноктите с отвертка, може ли да го наречем дебил? - Само ако отвертката е звезда! - Ох, още един... Жененият мъж има само една възможност да има последен думата, и тя е да каже: "права си, скъпа".