Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Много внимавам да не ходя по жени" (Гъливер)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Най-бързо редяли кубчето на Рубик далтонистите.
Бисери
03.10.2017
3,181 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"!
Мъж се прибира развълнуван у дома и казва: - Жена, стягай си багажа, загубих те на покер! - Как можа?! - И добре че се спрях навреме, иначе щях да проиграя и заплатата...
Двама пенсионери си говорят на пейката и единия пита: - Наборе, помниш ли едно време у казармата ни даваха Бром да пием, та да не можем да го вдигаме? - Помня, що наборе? - А бе в последно време усещам, че май почва да Ме хваща.
- Кажете, ако един мъж си чисти ноктите с отвертка, може ли да го наречем дебил? - Само ако отвертката е звезда! - Ох, още един...
Жененият мъж има само една възможност да има последен думата, и тя е да каже: "права си, скъпа".