Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между блондинки: - Ау, Муцка, вчера мъжът ми получи анонимно писмо. - Ужас! И от кого?
Блондинки 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е “безопасен секс” според гледната точка на блондинка? - Мъжът е заминал в командировка! Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: - Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: - Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. - Гледай ти! - възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. - Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. - И какво направи ти? - Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: “Лошо куче, много лошо куче”. Един мъж отива да си прави изследвания в болницата. На една врата гледа табела"Спермодаряване"и пред нея чакат десетина мъже и една страхотна мадама . Човекът се приближил до нея и попитал: -Извинете и вие ли чакате на тая опашка? -Ъхъ-отговорила мацката с издути бузи - Както каза президентът Рузвелт: "Няма от какво да се страхуваме, освен от самия страх. И Чък Норис." Момичета, докога ще ви чукам, за да ми обърнете внимание? Учител по френски език