Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен: -Какво правиш бе Гарабед ? ! -Не виждаш ли, удрям си тестисите с камъни. -Виждам – казал Киркор – ама, защо го правиш? Не те ли боли? -Аааа, боли много, ама знаеш ли какъв кеф е като не уцелиш...
Семейни 3,536 прегледа
Следващ →

Още вицове