Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В анкетите винаги ме е затруднявал отговора "трудно ми е да отговоря".
Бисери 3,134 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се връща от командировка: Отива да си измие ръцете и се избърсва в бяла кърпа, тогава казва на жена си: - Жено, там където бях пак се избърсвах в бяла кърпа, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. После сяда на масата и вечеря в бяла чиния и пак казва на жена си: - Жено, там където бях пак вечерях в бяла чиния, но отстрани имаше жълта лента, дреболийка но ти е приятно. Накрая жената се ядосала и казала на мъжа си: - Мъжо, докато теб те нямаше бях със съседа на него му е 1 см по-голям от твоя, дреболийка но ти е приятно!!!! Преди изпит студенти питат преподавателя си: - А каква ви е тарифата за изпита? Предподавателя: - БЕЗЛИМИТНА... Тя: - Защо вие мъжете не знаете, какво искаме ние, жените? Той: - А защо вие знаете, какво искаме ние, но не го правите? Вървят двама войници, а срещу тях старшина. Единият войник ръга другия в ребрата: - Искаш ли да си направим майтап със старшината? - Стига бе, не ти ли стига оня майтап с декана? Един пиян се качил в едно такси и казал на шофьора: - Карай за “Раковски”. Шофьорът отговорил: - Ама ние сме на “Раковски”! Тогава пияният се обърнал към шофора и му казал: - На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо!