Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера: - Имаш ли жабешки крачета, бе...? - Да, господине. - Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.
Любими Герои 3,343 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена години наред заделяли пари, за да си купят цветен телевизор. Събрали парите за телевизора, но в момента нямало в магазина, понеже имало криза за цветни телевизори и решили да изчакат. Един ден жената запъхтяна от работа се прибрала и казала на мъжа си радостно хубавата новина, че в магазина са изкарали цветни телевизори и да ходят да купят докато не са се свършили. Мъжът се обърнал към нея и казал с плах и унил глас: -Жена, аз всеки ден взимах по малко от парите, които бяхме заделили за цветния телевизор и ги изхарчих всичките за пиене! Жена му седнала на стола с наведена глава, свалила си бикините, разкрачила се и казала: -Ето ти телевизор и то един път месечно цветен! Продава се изгодно софийска земя. 50 лева за килограм. Шефа на един борец му подарил безплатен ден на басейн. Отишло борчето на басейна, влязъл във водата и му се допикало. Попитал човека до него: Брато, къде пикаете тука? - В басейна. Всички така правят...- отвърнал човека. На следващия ден шефът го викнал в кабинета си: - Абе идиот, простак! Как можа да се изпикаеш в басейна?! - Ми ... шефе, те всички там пикаят ... - Да, ама не от трамплина! Промоционалните оферти на КАТ : 1.Възполвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ! 2.Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв глоби в тях. 3.За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план „Фитипалди“ – за 1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни. 4.Не забравяйте и за новата абонаментна услуга „Любимо нарушение“. 5.Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка. 6.И накрая само за 500лв картата „Антирадар“ – когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви. КАТ - СВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И КАТАДЖИИ ДЕБНАТ ОТВСЯКЪДЕ ! - Скъпа, каня те на вечеря на свещи, бавно преминаваща в закуска! - Ама какво, цялата нощ ли ще ядем?