Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пуякът разговарял с бика: - Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той, но не ми достига енергия, за да махам толкова силно с крила. - Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът. Те са силно енергийни и хранителни. Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващия ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горния клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото. Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си. Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там.
Животни 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква. Жена ми предложи да назовем по 5 души, с които бихме спали ако ни се отдаде възможност.Тя: Криатиано Роналдо, Джейсън Мамоа, Брад Пит, Малума ( и аз не го знам кой е тоя) и Джини Деп на младини. Аз: сестра й, готината колежка от нейния офис, най-добрата и приятелка, класната на малката и касиерката от супера ( оная с големите пъпеши, нищо че не била естествено руса ). Втора седмица жена ми не ми говори, НОООО, сестра и не е стъпвала у нас и не се налага постоянно да я вземам от работа , жената води и взема постоянно малката от училище, и не е вечно на кафе с най-добрата си приятелка щот онази била "к*рва. Иванчо среща на улицата хубавата Марийка: - Здравей, как се казваш? - А? - Как се казваш? - Марийка. - Да се разходим в парка? - А? - Да се разходимв Парка? - Добре. След един час, след като я изчукал на една полянка, Иванчо пита? - Хареса ли ти? - А? - Кеф ли ти беше, питам? - Аха, много.. - Абе ти да нямаш някакво заболяване на ушите, трудно чуваш нещо? - Не е на ушите, то е усложнение от сифилиса на слуха... Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия – дават мач. Жена му казва:  – Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли?  – Не! В никакъв случай! Искам да си гледам… – Гледай си, моля, колкото искаш… Така или иначе нито един гол няма да има. В Икономическия инситут. Тече изпит. Излиза преподавателя от кабинета: - За днес всички билети са продадени. - Как, и 11 и 26 ли? - А Вие Петров, да мълчите! Имате задължение още от миналия семестър!