Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Пешо вкъщи ли е? - Не. Пешо го няма вече Той напусна нашия свят - Какво бе, да не е умрял? - Не, включи се в Интернет.
Програмисти 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: — Давай! Тогава блондинката започнала да вика: — Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?… Един офис ще се мести. Жоро(админът) предупреждава всички - надпишете си компютрите, всичко ще се разбърка и после ще падне голямо търсене. Колежките почнали да си надписват мониторите... Средностатистическият мъж мисли за секс на всеки 11 минути, когато е буден.д-р Патрик Грийн Ако Вие все още не сте виждали или слушали за тризначките:Вяра, Надежда и Любов, значи ви е провървяло!!! Учителката от детската градина завела децата в зоогическата градина. Като минавали покрай клетката на лъва тя казала: - Вижте деца това е лъв. Вижте колко е голям, силен, страшен. После минали покрай клетката на вълка и тя пак казала: - Деца това е вълк. Вижте му зъбите, ушите . Стигнали до клетката на маймуните и децата в хор почнали да викат: - А, програмисти! Програмисти! А учителката: - Но деца това са маймуни, не са програмисти. - Не програмисти са, програмисти! - викали децата. - Но защо програмисти? - попитала учителката . - Ами имат такива големи червени очи и мазоли на задниците!