Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си Мечо Пух и Прасчо на полянката. Пух яде вафла. По едно време Прасчо пита Пух: -Абе Пух що ти е толко кафява вафлата. -Щото я ям за трети път.
Мечо Пух 7,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Докторе, не ми става. -Веднъж седмично яжте риба. След известно време....... -Няма ефект докторе, пак не ми става. -Яжте риба три пъти седмично. След време...... -Докторе, пак не ми става. -Ще ядеш риба всеки ден и няма начин да не стане. След време се срещат: -А бе докторе ти не си ме разбрал, аз не изкам да ми свети а да ми става. Този неловък момент, когато на пикника на феминистките се окаже, че никой не е направил сандвичи. Една истинска история: Седиме с приятелката ми и се целуваме.Тя ме гали по брадичката и казва: -Много готино си се обръснал.Кога го направи? Аз съм се напълно разсеял и ѝ отговарям: -Вчера.А ти ? Излиза един пияница от кръчмата и си тръгва. Изведнъж се усеща, че си е изгубил ключовете, отива до една улична лампа и започва да си ги търси. Към него се приближава полицай и го пита: - Какво търсиш тука, бе? - Търся си ключовете, господин полицай! - А ти, къде ги изгуби?- пита полицая. - Е там, пред кръчмата. - Тогава, защо ги търсиш тука бе глупак? - Ами тука е по-светло господин полицай! Тази сутрин в Министерски съвет. - Аз съм премиер! - Не, аз съм, ти нямаш кабинет! - Не, аз, ти не си вече премиер! - Не, аз...