Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не сваляй с брадва муха от челото на приятел!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Времето иэменя това, което е неустоичиво.
Бисери
03.10.2017
2,973 прегледа
Следващ →
Още вицове
Психиатър пита пациент: - Коя дата сме днес? - 23 октомври по григорианския календар, 10 октомври по юлианския, 18 листопад по древнославянския, 2 брумера по републиканския, 7 Зул-Хиджа по ислямския, 2 абан по персийския, 7 хешван по еврейския, 5 архасамн по Вавилонския, 18 марер по древноарменския и 4 сак по календара на маите. - Ясно. Значи сигурно не знаете и коя година сме?
Петка си забравил лопатата на нивата. Отива на другия ден Чапай и гледа лопатата забита в земятя, а върху нея една бележка: - Чапай. Забравих си лопатата, донеси ми я на връщане от нивата. На следващият ден Петка отива на нивата, нито Чапай видял, нито лопата. Върви Петка и гледа лопатата се така си стои забита в земята, а на нея нова бележка: - Съжалявам Петка. Неможах да я намеря...
- Бабо, какво е това "рай"? - В рая има всичко - ябълки, круши... - А, компот значи.
- Ако се наложи да остана още в командировка, – казва мъж на жена си, – и не мога да се върна за Нова година, ще ти пратя телеграма. — Може и да не я пращаш! Вече я прочетох, седи ти в джоба на палтото!
Защо толкова се шуми срещу едни новини на турски?! При толкова масово гледане на турски сериали, мисля че трябва да има и уроци по турски, за да може после и без превод да си гледат хората.