Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В любовта се губи разсъдъка, в брака се забелязва загубата...
Бисери 3,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба и дядо отиват на ресторант и решават да си поръчат нещо по-засукано. В крайна сметка се спират на пържола с гъби. Ето че им донасят вечерята и жената започва да яде с усмивка, а дядото седи и гледа тъпо. Келнерката го забелязва и отива на тяхната маса да провери какъв е проблема: - Извинете господине, какво има не ви ли харесва яденето? - АААА няма такова нещо, яденето си е добре само изчаквам да свърши за да си взема ченето! Майка казва на 30-годишния си син: — Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна. На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата. След една седмица момичетата се явяват пред „журито“ и отчитат резултатите. Първата: — Аз похарчих всичките пари за… дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, та взех назаем още 50 лв. от една приятелка. Втората: — Аз похарчих точно 100 лв. за развлечения – ходих на концерт на „Пайнер“ и после се почерпихме с приятели. Третата: — Аз похарчих 50 лв. за двудневна почивка на морето, а останалите 50 си ги спестих. Четвъртата: — Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди. Петата: — Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 лв. от себе си. Майката попитала сина си: — Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш? А синът отговорил: — Ей оная, с големите гърди! Един алкохолик попитал един наркоман: - Зашо не пиеш алкохол? - За какво да лазя, като мога да летя!!! Жена отива на преглед и довежда със себе си и мъжа си. След прегледа докторът излиза и казва на мъжа: - Честито! Ще ставате родители! - Но докторе, това е невъзможно. Аз толкова внимавах... - започва да мънка мъжа. Докторът го потупва съчувствено по рамото: - Това е като движението по пътищата - ти може да внимаваш, ама други не внимават. Нация, два пъти избирала Гоце за свой президент, няма право да се смее над американците и Буш...или която и да е страна.