Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и Петка отиват за риба.Чапай отишъл да вади червеи щото свършили.Докато го нямало Петка хванал златната рибка.Тя му казала - Ще ти изпълня три желания ако ме пуснеш.тя му изпълнила две и Петка решил да остави едното на Чапай,а той се обажда от храстите:Петка да та ебат 300 бика,тука няма червеи!!!
Петка и Чапаев 4,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

По информация от правителствената Прес-Служба министър Дянков е предложил нов революционен вид на данъчните декларации за 2009г., като се набляга на простотата. Същата ще съдържа само три реда: Ред 1. Колко сте спечелили миналата година? Ред 2. Колко са Ви останали? Ред 3. Внесете ни сумата посочена в ред:2 Съвет за родители: никога не вдигайте ръка на децата си; така оставяте слабините си незащитени. Приемай нещата и хората сериозно… и не оставяй нищо сериозно да те тормози за дълго. Винаги помни… и никога не забравяй. Остарявай… но бъди млад в сърцето си. Помни ме… и бъди искрен към себе си. Придържай се към уникалността си… и дръж на приятелите си. Не съжалявай за нищо… и се учи от грешките си. Смей се… и плачи. Стреми се към най-доброто… и споделяй славата. Бъди уверен… и признавай грешките си. Позволявай си повече… и поемай вината ако трябва. Мисли за себе си… и премисляй нещата по два пъти. Обичай повече… и мрази по-малко. Бъди подготвен… и бъде спонтанен. Подобрявай всичко в себе си… и никога не се променяй. Аз винаги ще бъда тук… и нещата не винаги ще бъдат същите. Бъди силен… и помоли за помощ. Стигни дъното… но без да падаш. Вярвай в чудеса… и недей да зависиш от тях. Живей за днес… и гледай винаги към утрешния ден. В автобуса дядо се обръща към млад мъж: - Синко, не те ли е срам?! Отстъпи място на тази старица! - Това е тъща ми. - Дай й тогава този чувал с картофи, не го дръж на коленете си, така ти е неудобно! На сутрешния преглед командира пита войниците: - Произшествия има ли? - Не, ...само дето се счупи сапа на лопатата. - Каква лопата? - Ами тази, с която погребахме кучето. - Кое куче? - Ами това дето го ритна коня. - Кой кон? - Този дето носеше вода. - Каква вода? - Ами за пожара. - Какъв пожар бе? - Ами оня дето изгори щаба на поделението...