Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Решил петелът да се пошегува с прасето: - Вчера те видях в ресторанта. - Сам ли бях? - попитало прасето. - Не! Беше с гарнитура.
Гадории 2,327 прегледа
Следващ →

Още вицове

Началото на 20-ти век, един съвсем обикновен човек отишъл на врачка, за да види какво му предстои. Седнал той и тя му казала: - Заради теб ще умрат много хора. Човекът уплашен попитал: - А има ли начин да го предотвратя? На което врачката отговорила кратко и ясно: - Не! И отчаян мъжът си тръгнал и решил да се самоубие, за да не стане предсказанието. Той минал покрай гарата и видял малко момченце да седи на релсите, а срещу него с бясна скорост идвал влак и той решил да направи едно добро дело преди да си отиде от този свят. Спасил детете с големи мъки и го попитал: - Как се казваш момче? А детенцето отговорило: - Адолф Хитлер, чичко! Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее... Представи си само, колко тежко ще им бъде на бъдещото поколение! Искаш да се регистрираш някъде, а всички потребителски имена са заети! Предстои мач на България с Македония и Христо Стоичков отишъл там да разучи терена. Вървял си той из гората и го срещя партизанин. - Кой си ти и какво правиш в гората ни? Да не си шпионин? - попитал македонеца. - Аз съм треньора на националния отбор на България и съм тук, защото България и Македония ще играят мач - отвърнал Стоичков. Македонеца прибрал пищова и откликнал: - Е па тако го кажи! И срещу кого ке играме?! Двама мъже си говорят: - Абе Пешо доволен ли си от секса с жена ти? - Не. - Ами да ти кажа честно и аз не съм.