Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Преди да се ожени Марийка за Иванчо, много го поразпитвала: -Аз ли съм ти първата жена? -Да, разбира се! - кълнел се той. Дошла първата брачна нощ, взела да се поразсъблича Марийка, а Иванчо гледал като пребозал. -Хайде де!- подканила го Марийка, а той попитал: -Кво, да правя?-рекъл Иванчо. -Аз ли да те уча?-отвърнала Марийка. Позамислила се , па рекла: -Бутай го в газа! -Уффф, ... така и с оня почнах!
Иванчо и Марийка 3,315 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Защо във филма Титаник са дали главната роля на Леонардо ди Каприо, а не на Брус Уилис? - Защото ако я бяха дали на Брус Уилис той щеше да спаси кораба. - А защо тогава не са я дали на Арнолд Шварценегер? - Защото той щеше да спаси всички пътници да потъне с кораба и докато потъва да вдигне палец и да каже: I’ll be back! Символът на бялата лястовица се губи сред общата черна тоналност - жицата, възглавницата, лястовиците. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. - Йордан Йовков - "По жицата" Иванчо отива у Марийкини. Гледа на вратата, под името на Марийка пише: "Чука се един път". Под името на квартирантката й пише: "Чука се три пъти". И влиза при квартирантката. Една жена правила любов с нейния любовник, по едно време чула, че се отваря външната врата и мъжа и се прибира. - Бързо, скачай през балкона, че ако ни види мъжа ми, ще ни убие - мен, теб и децата! Почудил се нашият човек, пък си рекъл: "Нека аз се прежаля само.. И скочил през балкона." Докато падал от шестия етаж се молел "Господи спаси ме, и повече няма да докосна чужда жена, ще помагам на бедните, ще права дарения..." Накрая паднал в един камион превозващ матраци и си казал "Боже колко малко падах, а колко много глупости изрекох." Нали знаете онова по тоалетните: Обърни се наляво, на стената пишело "обърни се надясно", на дясната стена пишело "погледни надолу", а на пода дето пишело "какво се въртиш, няма ли да пикаеш" Ето някои умни фрази които стоят на пода: "Да не си загубил 5 лева че се оглеждаш?" "Стига си се оглеждал, и други чакат" "Да не си чул гола жена да вика за помощ, че така се оглеждаш?" "В тоалетната си, не се оглеждай за камери, няма такива" "Гражданино, от много оглеждане ще се изпикаеш без да си разкопчал панталона" ..в съседната кабинка пишеше... "Щастието е като напикаването. Всички забелязват, само ти усещаш топлината. И ако продължаваш да се оглеждаш, май и ти ще станеш щастливец" "Погледни наляво.."