Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Може ли съобщението " Програмата изпълни недопустима операция...обърнете се към разработчика" да се счита за официална покана за САЩ?
Програмисти 3,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лунна нощ. На пейка в парка седят влюбени. - Обичаш ли ме? - Да. Целуват се. - Обещават ли да се ожениш за мен? - Да. Целуват се. - А палто от норка ще ми купиш ли? - Не. - Помисли още веднъж. Такава невеста изпускаш! Щастлив брак! Жена се прибира при мъжа си след дълга ваканция. - Скъпи, виж отслабнала съм!!! - каза жената - Да... умствено! Плешивината - строителна площадка за рога. Старшината завел войниците на баня. Като се изкъпали, ги строил и започнал да ги брои, но ги изкарал, че са с двама по-малко. Върнал се в банята да ге търси и какво да види: - Вие що не сте готови, бе? - Ами изпуснахме сапунчето на пода, г-н старшина - оправдали се войниците. - Ами взмайте го и тръгвайте, що се мотаете? - Аааа, вземи ги ти, г-н старшинааа, вземи го ти... Асан се прибира вкъщи и Айшето го пита "Къде беше бе?". -Епа па бех на училище научийме млого нови думи - най-млого ми ареса думата "ситуация". -Е, к’ва е таа дума де толко ти е аресала? -Еми гле’й са: ситуация значи да се прибереш дома и да ме завариш с комшийката у кревато. -Ааа,- изяснила си Айшето- ’начи га се прибереш от кръчмата и ме засечеш да се въргалям с комшията у кревато т’ва е ситуация? -Ааа, Айше дай да се разбереме. Не бъркай ситуацията с боя!!!