Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Все пак датската щкола по живопис превъзкожда холандската... 100 кг злато за няколко малки картинки. Такава цена холандците даже не са и сънували.
Черен хумор 1,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чистачка в полицията с жалба за изнасилване. - А как се случи? - Ами, миех пода на стълбищната площадка, той се прокрадна отзад и... - И не можахте ли да избягате? - Къде да бягам? Отляво - перила, отдясно - стена, отзад - този гад, а отпред бях измила, не исках да оставям стъпки! Пациент влиза при доктора: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Вземай тези хапчета по 2 пъти на ден! Той решил по 4 пъти на ден. Влиза друг: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Вторият решил по 8 пъти на ден. След малко при доктора влиза един каубой: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Каубоят решил да ги взема по 12 пъти. След 10 дни тримата идват на контролен преглед: На първия оная работа му стигнала под коляното, на другия се влачи през крачола... Влиза каубоят вика: - Иха-а-а... Улових три диви коня с него! Изискан мъй влиза в РЕП-а и си купува вестник Труд. След това се обръща кам продавачката: - Може ли да ви питам нещо? - Кажете?!? - Простете, Вие имате ли пу...ка? - Простак! Как не Ви е срам!?! - възмутила се продавачката. На следващия ден историята се повторила. Продавачката пак се развикала и го изгонила. Това се повторило няколко дена и накрая продавачката решила да му отговори. И така. Влиза мъжът. Купува вестник Труд. Обръща се към продавачката и задава въпроса си: - Простете, но Вие нямате ли си пу...ка? - Имам! - троснато отвърнала вестникарката. - А като имате, може ли да попитам, защо мъжът ви опъва жена ми? Мъж подава заявление за развод. Питат го: - Защо? - Жена ми е голяма досада. - Защо? - Как мислите господин съдия, 700 лева на месеца достатъчно ли са за двама? - Предпогам, че да. - И аз така мисля. А жената все ми разправя:"Ходи да работиш, ходи да работиш..." Влязъл клиент в ресторант и си поръчал кафе. Сервитьорът донесъл кафето, извадил от горното джобче на сакото си една лъжичка и му разбъркал захарта в чашката. В този момент клиентът забелязал бял конец на панталона му. - Господине, имате бял конец на панталона си - предупредил го той. - Знам - отговорил сервитьорът. - Нашият шеф е много взискателен и ни е забранил, като ходим в тоалетната, да се пипаме там, затова аз съм го вързал с конеца. - Ами с какво го прибирате?! - озадачил се клиентът. - С лъжичката - отговорил сервитьорът и посочил към джобчето на сакото си.