Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В анкетата, която попълвах преди операцията, имаше въпрос: На кого да звъннем в случай на необходимист? И написах: На по-квалифициран хирург.
Професионални 3,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... Две блондинки отиват на пазар. След като се връщат едната забелязяла, че е забравила ключовете на таблото (а колата заключена). По едно време едната погледнала небето и казала: - Хайде измисли нещо, защото идва буря, а съм забравила отворен прозореца на колата" Завещание: Когато умра, моля да разрежете моя ник на по 1 байт и да го разпръснете в Интернет по порносайтовете. Правителството се безпокои за нашето благополучие. За своето си, отдавна няма какво да се безпокои. Нищо така не подобрява вкуса на домашните ястия, както запознаването с менюто в ресторанта.