Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Трака ти калника! - Какво? - Трака ти калникааааааа! - Какво? - Трака ти калникааааааа беееее! - Какво? Абе говори по силно трака ми калника и не мога да те чуя?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
В анкетата, която попълвах преди операцията, имаше въпрос: На кого да звъннем в случай на необходимист? И написах: На по-квалифициран хирург.
Професионални
03.10.2017
3,505 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон...
Две блондинки отиват на пазар. След като се връщат едната забелязяла, че е забравила ключовете на таблото (а колата заключена). По едно време едната погледнала небето и казала: - Хайде измисли нещо, защото идва буря, а съм забравила отворен прозореца на колата"
Завещание: Когато умра, моля да разрежете моя ник на по 1 байт и да го разпръснете в Интернет по порносайтовете.
Правителството се безпокои за нашето благополучие. За своето си, отдавна няма какво да се безпокои.
Нищо така не подобрява вкуса на домашните ястия, както запознаването с менюто в ресторанта.