Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Четирима шотландци се срещнали и решили да отидат до бара на биричка. Но като стигнали до бара единият въздъхнал и тръгнал да си ходи. - Хей, Джони, не искаш ли да дойдеш? - му подвикнали приятелите. - С удоволствие, но нямам никакви пари. - Голяма работа! Идвай с нас, никой няма да те кара да пиеш бира.
Разни 1,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза блондинка в библиотека. Жена към съпруга си: - Виж, аз трябва да готвя, пера, гладя, чистя. Никъде не мога да излезна, чувствам се като Пепеляшка. Генко: - Не ти ли разправях, че с мен ще си живееш, като в приказка? - Срамувам се, че си толкова слаб ученик! - Не съм виновен, татко! В училище ни карат да правим невъзможни неща! - Запомни веднъж завинаги, че няма нищо невъзможно! Момчето изтичва в банята, взема пастата за зъби, изстисква я върху бащиното бюро и казва кротко: - А сега опитай се да върнеш пастата в тубата! Ясновидец се оплаква на доктора - Докторе, спрях да виждам бъдещето. - Тъй ли?...И откога това? - От следващата седмица. Потънал един кораб близо до хубав остров, но за съжаление се спасили само един моряк и една коза/като по Робинзон Крузо/. След десетина години спира експедиция на острова, която търси следи от кораба. На екзотичния остров открили колибата на моряка, предмети и т.н. и едно малко момченце, което яде банани и портокали и оцелява в този екзотичен рай. Питат го: - Ти какъв си бе, кой си? То им отговаря: - Аз съм меееестеен!!