Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво са виновни ромите, че съдиите ги пускат?!
Черен хумор 2,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Нужни ли са ви здравеняци, които да прогонват нежелани посетители? - пита кандидат за работно място в ресторант. - Да, но не зная дали имате нужната квалификация… - отговаря управителят. Здравенякът хваща за яката първия попаднал му клиент и с два шута го изхвърля на тротоара. - Е, как, бива ли ме? - Нека почакаме собственика да стане от тротоара и ще го питаме. Семейство празнува 25-годишнина от сватбата си. Мъжът: - Скъпа, трябва да ти призная нещо. Аз съм далтонист. - Аз също трябва да ти призная нещо, скъпи. Не съм от Перник, от Мозамбик съм. Червената шапчица, Омар Хайям Когато вълци обикалят, пътеките в гора позната, а в къщата що уж те чака - заключена е пак вратата, то сваляй шапката червена, поспри на някоя полянка и виж дали върви добре, туй тежко вино в гъста сянка… Мъж влиза в бар и си поръчва една бира. - Една стотинка. - Една стотинка? - Да. - А ако си поръчам една говежда пържола с гарнитура от картофи и грах плюс салата? - Е това е малко повече - 40 стотинки. - 40 стотинки? Къде е собственика на това заведение? - Горе с жена ми. - Какво прави горе с жена ти. - Същото, каквото правя и аз със бизнеса му. Срещат се двама приятели. Единият неотдавна се е оженил. Нежененият пита: — Е, как е семейният живот? — Абе, мани… забранено ми е да пуша, забранено ми е да пия… — И кво… вече съжаляваш, че не си ерген? — И да съжалявам ми е забранено…