Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред един клуб седели 17 блондинки и нервно се оглеждали. Минал някакъв човек, зачудил се и ги попитал: "Абе какво сте застанали тука, защо не влизате?" Те в хор отвърнали: "Ама под 18 не пускат!!!"
Блондинки 3,334 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, къде си? - Вкъщи. А ти? - А аз пътувам до теб в тролея... Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе! Искаш да отслабнеш?! Напиши думата "диета" на лист хартия, постави го на стола и седни... И... Хоп-пааа! Вече си на диета! В затвора затворниците играели на белот и много се биели. Директорът забранил всички игри на карти и разрешил да се играе само шах. Минал след известно време да чуе покрай килиите какво става, и чува разговор от една килия: - Шах, шах, шах, две пешки метър и валат! Жена казва на мъжа си: - В кухнята лети един комар. Убий го, моля. Мъжът отива в кухнята. Оттам се чува звук на разбити чинии, чупене на мебели. По някое време се връща при жена, изтривайки си плувналото в пот чело. Жената: - Уби ли го? Мъжа: - Не, но яко му бръкнах в здравенцето...