Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред един клуб седели 17 блондинки и нервно се оглеждали. Минал някакъв човек, зачудил се и ги попитал: "Абе какво сте застанали тука, защо не влизате?" Те в хор отвърнали: "Ама под 18 не пускат!!!"
Блондинки 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чия е тази банкнота? — Моя. — Жалко. А толкова прилича на моята… Една от малкото симбиози между оптимист и песимист - първия е създал самолета, а втория парашута!!! Седи си доктора в кабинета. Отваря се вратата и влиза човек, на който от носа му стърчи морков, от ухото банан, а от задника една краставица. И стене: - Докторе, какво става с мен? - Пич, мисля, че не се храниш правилно! Три момченца седят на пясъчника в парка, пушат цигари и пият биричка. Покрай тях минава жена, вижда какво правят и гневно пита: - Какво правите тука, бе? Защо не сте на училище? Едното хлапе поглежда към другите, прави някаква физиономия, обръща се към жената и казва: - Ти луда ли си, ма? Кой тръгва на училище на пет годинки!!?? Зима. По заледен път с мъка пълзи запорожец. Зад него кара голям мерцедес. Мутрите от мерцедесът тръгнали да изпреварват запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една пропаст... Шофьорът на запорожеца слиза и на бегом отива при разбития мерцедес. Поглежда в пропастта и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Ех, провървя ми! - с облекчение въздъхва човекът.