Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра имала рожден ден и другите тръгнали за подарък. Чудили се какво да купят и решили да му купят нов анцуг. Купили те анцуга ама им се видяло малко и седнали да мислят, какво още да купят. -Братлета, дай да му купим една шофьорска книжка бе. И без това си нема и само се набутва на ченгетата по 100 марки като го спрат. -Да му купим ама трябва снимка. Ако му искаме снимка ще се сети за кво става дума. -Не ни трябва снимка бе. Ще му залепим едно огледало на местото на снимката. Купили те книжката и отиват на рождения ден. Дават подаръците и рожденника започва да разопакова. -Яяяяяяя анцуг, бело и синьо, супер, такъв точно си немам я да си го облечем. Облякъл анцуга и продължава. -А стига бе. Шофьорска книжка. Лееелееееееее как се сетихте бе. И на снимката с новия анцуг.
Борци 3,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един черен жребец препускал през пустинята седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: - Искам да ме напоиш, да ме нагостиш и утре рано сутринта да ме събудиш защото бързам! Барманът така и направил. Напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Конят се събудил, разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: - Я какъв тъп барман! Събудил е друг кон! Влиза пациент при доктора и вика: -Докторе, нещо съм болен, изглежда. -Мда, да видим, съблечете се, дишайте, недишайте, дишайте, недишайте, недишайте, недишайте...Следващият! Философ решил да поръча за рождения ден на съпругата си една торта. Измисли оригинален надпис за тортата: "ТИ НЕ ОСТАРЯВАШ, ТИ ПРОСТО СТАВАШ ПО-ДОБРА." Отива в сладкарницата и поръчва тортата. Сладкарят го пита, как да разположи надписа. - Напишете "ТИ НЕ ОСТАРЯВАШ" отгоре, а "ТИ ПРОСТО СТАВАШ ПО-ДОБРА" отдолу. Вечерта гостите пристигат, рожденият ден започва. Философът тържествено внася кутията с тортата, отваря я и всички виждат надписа отгоре: "ТИ НЕ ОСТАРЯВАШ ОТГОРЕ, ТИ ПРОСТО СТАВАШ ПО-ДОБРА ОТДОЛУ" Две жени си говорят; -Знаят ли, мъжете колко им са сладки? -Добре че не знаят, иначе сами ще си ги изядът и няма да оставят нищо за нас. - Какво представлява тази картина? - пита дама надзорник в галерия. - Това е Ван Гог, нали? - Не. Това е Мане. - А това е Сезан, нали? - Не. Това е Рембранд. - А това сигурно е Пикасо? - Не. Това е огледало, госпожо.