Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заека решил да ходи в горския публичен дом. Отива той и чете ценоразписа: Баба Меца - 200 лева. Кума Лиса - 100 лева. Кукумявка - 5 лева. Решил заека да се пробва на кукумявката щото евтинко било. Качил се горе в стаята и след малко отвътре се чуват страшни писъци. Тича съдържателката на публичния дом и какво да види. Заека метнал кукумявката на коляното си, и й скубе перушината. - Кво правиш бе заек? Що скубеш персонала? - Щото пет лева съм дал за нея и немам никакво намерение да я шибам облечена.
Животни 3,509 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не взимай живота на сериозно! Така или иначе, жив от него няма да излезеш. Генко ми разказа: "Купих мандарини от супермаркета. Прибрах се вкъщи, а се оказа, че от около 15 бройки, 5 са с плесен. Грабвам ги обратно, касовата бележка в ръка и отивам да се карам. Почнах с касиерката, после някакъв мениджър дойде. Не, нямало да се извинят, нямало да ги сменят. Били си съвсем прилични мандарините. Тогава му казвам:"Хубаво, щом са прилични, изяжте ги, ама без да се мръщите. Ако ги изядете без да се мръщите, си тръгвам веднага, без претенции". Той се съгласи. Изяжда две и вика - това е, толкова е дневната доза. А аз му обяснявам - каква дневна доза, яж ги всичките. Изяде и петте плесенясали мандарини, а се вижда, че му е гадно, но яде! - Юнак! А сега повикай управителя! Идва управителя: - Дайте ми нови мандарини, че вашият служител изяде моите! Трябваше да му видите погледа само, но той си го заслужи!" Разговор между трима мъже: Първия: - Представете си, обикаляме с гаджето по магазините, тя видя едни секси бикини… Струваха ми 50 лева… Втория: - А аз отивам с жената в някакъв магазин, а тя като хареса едни прашки с диаманти по тях… струваха ми няколко стотин долара… Третия: - А моята пък видя едни гащи, съвсем обикновенни, нищо особено… Струваха ми 100 хиляди и развод! Първия и втория: - А в кой магазин ги намери? Третия: - В какъв магазин, бе?! Под леглото ги намери! Дело за изнасилване. Идва първият свидетел. - Кажете какво видяхте? - Аз съм бояджия, седя на скелето на втория етаж и си боядисвам. И видях, че това момиче седеше в стаята отсреща. И гледам оня, ей там първия на пейката, влезе в стаята, хвана я и я хвърли на кревата. - После. - После й съблече роклята. - После. - После й съблече бикините и сутиена. - После. - Ами останаха голи и той легна върху нея. - И след това какво видяхте? - Нищо не видях повече, щото скелето се счупи и паднах долу. Вече бяхме станали 15 човека върху него. Лекарят към пациента: - Ще се оправиш, обаче не трябва да пиеш, да пушиш и да ходиш по жени! - И колко ще живея, ако спазвам тези условия? - Не знам, но ще ти се стори много!