Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си вървял в пустинята и гледа палатка. Много изненадан погледнал вътре - гледа Хитлер и Сталин си разговарят. - Ама вие не сте ли умрели, бе? - Не, живи сме си. - Ами какво правите? - Говорим си, казал Хитлер, Смятаме да организираме Трета световна война. Ще избием 3 милиона евреи и 7 камили. - Ама защо и седем камили? Хитлер побутнал Сталин и казал: - Нали ти казах, бе, никой няма да пита за евреите
Други 1,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато занесеш повреден уред на поправка, той проработва. - Имам идеална секретарка! Имам й пълно доверив. Първо, тя не разбира това, което пише; второ - тя веднага забравя това, което е написала. Попитали радио Ереван: - Защо подскачат зърната на мексиканският боб? - Защото се опитват да стигнат софенката*.* софенка - едър родопски боб Висше училище организира пътуващ научен семинар до Барселона. Половината от участниците са преподаватели, а другата половина - членове на семействата им - деца, съпруги, съпрузи, баби, дядовци. Разноските се поемат от училището. Възмутена преподавателка, непоканена да участва в мероприятието, пита: -И как роднините ще се включат в семинара? -Що за въпрос? - й отговаря един от участниците. А кой ще бъде слушател? На магистрала разлято масло. Задава се едно "Ферари", поднася на разлятото петно, удря се в мантинелата, потрошава се цялото; излиза отвътре един брокер, ядосва се, тюхка се но в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще поработя две седмици и ще си купя ново. След малко се задава един "Ролс Ройс" и той се върти, потрошава се, излиза от него арабин, петролен бос, ядосва се и той, тюхка се и в крайна сметка си казва: - Е, няма нищо, ще работя една седмица и ще си купя нов. Задава се по магистралата един "Трабант", поднася на масленото петно, потрошава се целия, излиза един мъж хванал се за главата и вика: - Мама му стара, дванайсет години работих за да те купя! Отива при него арабина и го пита учудено: - Абе, защо си купуваш тогава толкова скъпа кола?