Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама евреина се виждат на сватба. И двамата са приготвили по един плик подарък за младите. Единият пита другия: - Соломон Василиевич, вие какво сте сложили във вашият плик? - Ха! А вие да не си мислите, че плика, сам по себе си, нищо не струва!
Любими Герои 2,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос зададен в предаването "10те най": - Иван Ласкин мачо ли е? Отговор на Евгени Минчев: - Не Иван не е мачо, по-скоро е ПИЧО. Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: - Какъв беше този камион, който излезе пред малко? - Зелен. - Идиот! Питам те за номера му! - Номера беше червен на бял фон. 218 снегорини изкара Борисов през нощта в София линк към новината - ---- Двама си говорят: - Чу ли, че цяла нощ Бойко Борисов е наблюдавал почистването на снега(218 машини били чистили)? - Чух, ама не разбрах къде...няма и три сантиметра сняг.. ---- Пак ни изненада снега, засега почти го няма... ---- Един чете новините и казва: - Добре де, а преди кой е изкарвал снегорините... ---- - Защо са изкарали 218 снегорина? - Правели са суха тренировка :-) ---- Някои медии даже публикуваха снимки. Снимките са били направени в киноцентър "Бояна", където на разположение са имали машина за снеговалеж. ----- - Ало, господин Борисов, тук един снегорин затъна. - Преигравате! - Да, но вие почнахте първи! - Докторе, моля ви, целунете ме. - Съжалявам. Вие сте много красива жена, но това е против правилата. - Моля ви, само една целувка. - Не подлежи на обсъждане. Честно казано, в момента дори не бива да ви чукам. Руски шеф изпраща подчинен със заръка да купи два вагона водка и да му ги достави. Един месец по-късно подопечният се връща при шефа си кюр-кютук пиян. - Къде ми е водката бе? - попитал шефът. - Изпих я! - отговорил подопечният. - Всичката ли бе? - Не! Половината! - А другата половина? - Продадох я! - И какво направи с парите? - Изпих ги!