Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена е при доктора и моли да и изпише лекарство, с което характерът да и стане по-твърд. Докторът учудено се чеше по плешивата глава: - Какво ви безпокои?-пита докторът - Не ми стига твърдост на характера. Не мога да кажа думата "не". - Момент, само да заключа вратата.
Професионални 2,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

телефонна шега: Когато ви звънят по телефона вместо стандартното: "ало"("да,моля") кажете: Радио Хоризонт, вие сте в ефир...." Идея си нямате колко е забавно ако човекът отсреща се върже... Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс? -Защото не обичат да гледат шибани неща! - Скъпи, приличам ли на идеалната жена? - Ти пък! Дори повече даже! - Колко? - 50 килограма... Двама психоаналитици седят на морския бряг. Пекат се, без да си говорят. В един момент откъм морето се чуват сподавени викове и вопли - "Помощ, помогнете, давя се... Помоооооощ...!" Единият се обърнал към другия и му казал: - Този човек има проблем! - Чувам, колега, но е добре, че говори за него... Един мъж докато спял, идвало едно джудже, питало го нещо и той се събуждал напикан на сутринта. Писнало му на човека и отишал при доктора и му казал: - Така и така - идва едно джудже, пита ме "Пешо? Пикал ли си?" и аз като му кажа "НЕ" и се сабуждам напикан. Доктора му казал: - Прибери се сега, ако пак стане така, ела утре и ще ти кажа какво да правиш... Прибрал се Пешо, легнал си, дошло джуджето... - Пешо пикал ли си? И на сутринта пак напикан. Отишъл пак при лекаря и му казал, че пак се събудил мокър и лекарят му казал: - Еми сега като си лягаш, преди това хубаво ще се изпикаеш и като дойде джуджето ще му кажеш "ДА" - нали, че си пикал. Отишъл си Пешо, стъмнило се, тръгнал да си ляга, изпикал се едно хубаво и легнал, и заспал. Дошло джуджето "Пешо Пикал ли си?". Пешо - "Да". Джуджето - "А срал ли си?"