Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки (от Русе) си говорят: - Моя пък ми купи СЕАТ ИБИСА - Ти са иби. Моя ми купи Мерцедес.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Съдията: - Така, в какво обвинявате доктора? - В подпомагане на обира в моя апартамент. - По какъв начин? - Той ме посъветва да взимам преди нощта приспивателни и да спя на отворен прозорец!
Професионални
03.10.2017
3,741 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата: - Давай парите! - Хей, ама тоя пистолет не е ли воден? - Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам.
- Има само две причини, които ви пречат да станете топ-модел. - Какви са? - Вашите крака.
Рекламно мото в Германия: "Елате в България! Вашата кола вече е тук."
Три прилепа се събират и се уговарят да обиколят света и да разглеждат забележителности. След 3 часа се събират на същото място, от което са тръгнали. Първият казал: - Виждате ли я еееееееееееееееееееей онази там река, дето се синее в далечината? - Виждаме я. - Е аз ходих е до том. Вторият казал - А виждате ли я еееееееееееей тази там планина, дето опира в хоризонта? - Виждаме я. - Аз ходих зад тази планина. Третият, най-опърпаният казал - А виждате ли го ей това дърво тука? - Виждаме го. - Е аз не го видях.
Звъни се бърза помощ: - Ало, мъжа ми има 41 градуса температура, какво да направя, че да падне? - Какво да направите, какво да направите. Нищо не правете. Постойте, почакайте и тя сама щя падне...до 20-25 градуса...