- От какво се оплаквате?
- От безсъние.
- И по колко часа спите на ден?
- По десет.
- Че какво безсъние е това?
- Абе аз спя, ама сънувам че съм буден…
Жена отива на гости на семейството на дъщеря си. Зетя я посреща с въпроса:
-Колко време ще останеш?
-Ами докато ме изтърпите. - отговаря тъщата
-Ама моля ти се, влез поне за чаша чай! :)