Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо ти е този огромен офис? - Ще правя финансова къща. - Че ти нали си катаджия? - Да де, пак ще ни дават право да късаме фишове до 50 лв.
Професионални 3,393 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Защо семейните мъже са по - дебели от ергените? Отговор: Когато ергенът се прибере вечер, отваря хладилника, поглежда какво има там и от мъка се запътва към леглото да спи. А жененият като се прибере - поглежда какво го чака в леглото и от мъка се запътва към хладилника.... Един мъж умрял. Хората го сложили в ковчег. Носят го към гробищата да го погребват, а зад тях пълзят червеите и възторжено крещят : "Презентация! Презентация!" За жените дебел и богат мъж бил мечо, а дебел и беден - мазню. - Джони, защо носиш обувки с три номера по-малки от нужното? - Гледай сега, жена ми е грозна, мърлява, готви лошо, синът ми не учи, тъщата мрънка непрекъснато. Единствената радост в живота ми е, когато вечер си сваля обувките... Пациента към доктора: -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!! Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва: -Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.