"Мисля, че не ме уважава.." - си помисли момичето отново препрочитайки sms на телефона си:
"петя, върви на ...!".
"Написал ми е името с малка буква!" си помисли тя.
На прием във висшето общество дама се обръща към седящият до нея Лорд Джон:
- Ако ви бях съпруга, сър Джон, не бих ви разрешила да носите този медал за храброст.
- Защо така, милейди?
- Смятам, че е нелепо да се демонстрира пред хората, че един ден в живота си сте били храбрец.
- В такъв случай защо разрешавате на съпруга си да носи венчалния си пръстен...