Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Каква беше тая врява снощи у Пенчеви? - Врява ли?! Направо скандал! - Какво толкова е станало? - Ами, Пенчев ненадейно се върнал от командировка и заварил в апартамента си Дядо Коледа. - И какво от това? - А, нищо особено... Само дето тоя Дядо Коледа бил твърде млад, а подаръците му - твърде скъпи!
Семейни 3,540 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-добър пример, показващ, че в живота трябва по-малко говорене и повече действия, се оказват порно филмите, където 99 процента от времето хората действат, а не приказват празни приказки... Студент по ветеринарна медицина влиза на изпит и професора му задава следния въпрос: — Може ли да се направи аборт на крава? Студентът много се замислил и професорът като видял това му казал да излезе навън в коридора да си помисли и като се сети да се върне и да му отговори. Студентът излязъл и тръгнал да се разхожда по коридора много умислен. По пътя си срещнал един негов приятел, който го попитал за какво се е замислил: — Абе, мисля си, дали може да се направи аборт на крава? — Ей, майна, в какво си се забъркал бе!? Доктор към пациента: - От какво се оплаквате? - Докторе, не мога да заспивам вечер. - Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. - Опитах, не става... И... тогава се започна. - Какво се започна? - Да стрелям, докторе. - ??? - Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. - Гледаш новините, нали? - Да, и вестници чета... Та започвам да стрелям, докторе, ей така - с много стръв и страст. А на мушката - разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и... заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. - Минавай! И ме запиши в разчета! - Докторе, и ти ли?! - Мамка им! Митничари конфискуваха 20 килограма хероин, маскиран като най-обикновена марихуана. И така, представете си, че ви се е развалил компютъра. Какво ще правите? Не, телевизорът също се е развалил. Може да се случи. Какво ще правите? Да приемем, че нямате жена или приятелка Не, пари за това няма... Не, и за бира и водка също няма пари. И всички приятели за заети. Радиото също не работи. Сега какво? А-хааа!!! Сега разбрахте ли, каква важна роля играят книгите в живота ни!!!!