Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много си умен, само дето трябва доста да ти се обяснява.
Бисери 3,286 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между архитекта и инженера? Архитекта минава покрая някой нова сграда и си мисли: "Колегата наистина е избрал една невероятно естетична форма." Инженера минава покрай същата сграда и си мисли: "Мама му стара, тоя архитект как е измъчил горкия колега с изчисленията." Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо. Марийка била на гости при Иванчо. Техните щели да излизат някъде и като тръгвали им пожелали: - Айде и приятно изкарване! Иванчо: - Ами тооо..... и вкарването е приятно... В час по физика, преподавател предлага на ученици опитна постановка: - Кажете ми сега, деца, при тези условия ще протича ли ток през проводника? - пита учителя. - Ще протича! - отговаря Иванчо. - Браво Иванчо, прав си! - отговаря учителя. - Няма да протича ток! - отговаря Петърчо. - Точно така Петърчо, прав си! -отговаря пак учителя. - Ама, г-н учител, как така хем ще протича ток хем няма? Невъзможно е! - намесва се Стефчо. Учителят мисли известно време и отговаря: - И ти си прав, Стефчо! 12 английски джентълмени изнасилват германка, а тя крещи: — Найн, найн! Тогава трима от джентълмените стават и си тръгват…