Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много си умен, само дето трябва доста да ти се обяснява.
Бисери 3,284 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец бил на гости у приятели. Видял в стаята един полюлей, който много му харесал и запитал приятеля си как се казва та да си го купи. - “Бяло дупи” – отговаря приятеля му. На другия ден борчето отива в магазина и вика на продавачката: - Искам едно “Бяло дупи” Продавачката смутено: -Ама как така ... моля ви се... -Ама вижте к`во бе госпожа - аз съм клиент, аз си плащам... Отива продавачката при шефа си и вика: -Шефе тука един иска бяло дупи... -А-ааа...ще му дадеш като иска ... той е клиент, няма да го изпускаме – казал шефа. Връща се продавачката при борчето, свалила гащите и се надупила.. Борчето я прекъснало: -А-ааа не бе онова беше едно такова... с две топки и едно дълго виси... Тогава продавачката се провикнала: -Шееефе, тебе търси... Най-добрият начин да събудиш човек - чаша горещо кафе в леглото. Лисваш и бягаш. Искра Фидосова е получила поздравления за осми март от сумо федерацията... …ето така изглежда този ужасен член… Химически факултет на СУ - Малинов - семинари по Теоретична Физика В час по математика: — Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? – пита учителката. — Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо.