В кабинета на директора на цирка влиза един човек:
– Добър ден,идвам да видя дали ще се намери работа за мене?
– Имате ли някакъв талант?
– Мога да имитирам птици перфектно.
Директорът помислил малко и казал :
– Съжалявам, вече имам двама, които правят това.
Човекът,разочарован, не казал нищо, отворил прозореца и .... отлетял.
Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи.
- Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият.
- С глисти.
След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил:
- Тази седмица се ожених.
- Как така бе!
- Е ми на, ожених се.
- Поне хубава ли е?
- Абе, не е много хубава.
- Умна ли е?
- Не е умна.
- Как е в леглото?
- Ох! Много е зле.
- Тогава, защо си се оженил за нея?
- Как защо? Виж какви глисти има само!