Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки отиват да обядват във един ресторант нещо пикантно.След обяда едната казва на другата: -Охх мила имаш ли тик-так? -Ама разбира се бе муцка часът е 12:20
Блондинки 3,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Училището е слънце, но ние искаме сянка, училището е злато, но ние не сме алчни, училището е прозорец към света, но ние сме възпитани и минаваме през вратата Събират се няколко баровци на разпивка, всички с бодигардове - все яки, едри типове, само единият - дребен, сбръчкан, плешив... Другите баровци питат шефа на тоя бодигард: - За какво си го взел, да не е нещо спец по бойните изкуства? - Не, изобщо не ги разбира. - Или точен стрелец? - Оръжие не е пипвал през живота си. - А за какво си го взел тогава? - тоя ми е вече четвърти такъв... Много съм доволен - все се припознават и ги бъркат с мене. Една блондинка се изкъпала и започнала да тича в стаята. Приятелката й я попитала: - Защо тичаш така из стаята? Тя показала шампоана, на който пишело "Wash & Go". Една жена си хванала съседът за любовник. За да не ги хване съпругът й, те решили да пробият една дупка в стената между спалните и така да си вършат работата. Прибира се вечерта съпругът. Лягат си. Той заспива, а по едно време се събужда от стоновете на жена си. - Кво правиш, ма? - Абе нищо, нищо, спи си ти. Тука има една дупка в стената и от нея полъхва ветрец, който ми действа много приятно, та затова си пъшкам. - Я, дай да си сменим местата, че няма да ме оставиш цяла нощ да спя с твоето пъшкане - наредил мъжът. Разменили си местата, мъжът легнал с гръб към дупката и заспал. След известно време скача с ококорени очи: - Ти,на това ветрец ли му викаш, ма? Това си е цял ураган, чак гащите в задника ми издуха. Четири приятелки се връщат от морето. Първата казва: - А пък аз всичко ще кажа на мъжа си! Втората: - Каква глупост! Третата: - Каква смелост! Четвъртата: - Каква памет!