Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациента към доктора: -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!! Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва: -Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.
Лекари 3,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един орел си летял, летял си, ама по едно време влезнал в един каньон, лети си орела, ама каньона се стеснява, лети си орела, каньона се стеснява, лети си, а каньона много се стеснил и орела си вика "Пу, да му е*а майката!" Летят в самолет бай Тошо и Горбачов. По едно време Горбачов започва да се смее. Тогава бай Тошо го пита "Що се смееш бе?" и Горбачов му отговаря: - А бе представям си, че седалката ти се пробива и почваш да падаш и аз аха да те хвана за косата, но нали нямаш коса и падаш. Тогава бай Тошо се ядосал и на слизане от самолета започва да се смее и той на глас. Горбачов го пита: - Защо се смееш бе? - Ами представям си, че седалката ти се пробива и аз рекох да ти подам главата си да се хванеш за косата ми, но нали нямам коса и падаш. Турист стигнал до стар кладенец. Погледнал в него, хвърлил камък - не се чуло да цопне във вода. Хвърлил друг камък, този път по-голям, но пак не се чуло нищо. Огледал се туристът за нещо по-тежко, намерил една траверса, дотътрил я до отвора и я бутнал в кладенеца. Тъкмо да се наведе, гледа - към него лети една коза с насочени напред рога. Туристът едва успял да се дръпне и хоп - козата паднала в кладенеца. След малко към шашнатия турист дотичал старец: - Да си виждал тук една коза? - Да, дядо. Току-що ми връхлетя, едва не ме преби и после скочи в кладенеца. - Виж ти, виж ти - поклатил глава старецът. - Пък аз за по-сигурно я бях вързал за една траверса... Иванчо пита в аптеката: - Имате ли нещо обезболяващо? - А какво те боли? - Засега нищо, но тате отиде на родителска среща... Връща се малкият Иванчо от училище и баща му го посреща: - Как мина денят? - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се спъна, буркана се счупи и дланите й залепнаха към пода… - И отлепихте ли я? - попитал бащата. - Охоо, даже по-смелите по два пъти!