Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пациента към доктора: -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!! Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва: -Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.
Лекари 3,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят си две съседки: -Погледни я моля ти се Петрова -може ли такова нещо..... има си готин мъж, перфектен любовник , а вчера ......... я и изнасилиха . То бива щастие, ама чак пък толкова не бива. Вълка среща Червената шапчица и я пита: - Червена шапчице, къде отиваш? - При баба, защото е болна. Нося й питка, масълце и сиренце - отговорила тя. - Добре - отвърнал вълка. Хвани се за опашката ми и аз ще те заведа. Червената шапчица се хванала и вълка я завел. Тогава тя за благодарност го целунала и той се превърнал в красив принц. Тогава вълка казал: - Червена шапчице, благодаря ти, че развали магията, но моля те пусни ми опашката, защото баба ти гледа през прозореца. Катаджия спира шофьор и му казва: — Превишихте скоростта, напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: — Ама, аз не знам японски. Позамисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: — А-а-а, вече си го научил наполовина. Събират се политик, наркоман и мутра под дървото на истината. Решили всеки да каже по нещо. Политикът: - Аз мисля, че догодина ще управляваме страната по-добре... - БАМ - един клон го ударил по главата. Наркоманът: - Аз мисля, че наркоманите ще станат два пъти повече догодина... Дървото го пожалило. Последен останал мутрата: - Аз мисля... - БАМ по главата... - Откакто взех да пия "Простанол уно" , имам напредък. Пикая по-нависоко. Преди си напикавах обувките, а сега - коленете.