Един луд в лудницата постоянно държал ухото си притиснато до една стена. Един път доктор отишъл при него и го питал:
- Какво слушаш?
Лудият отговорил:
- Ела да чуеш.
Докторът отишъл, слушaл 1-2 мин. и казал:
- Нищо не се чува!
Лудият отговаря:
- Аз 2 години слушам и нищо не чувам, а ти за 2 мин. искаш всичко да чуеш.
Пациента към доктора:
-Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!!
Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва:
-Докторе, май ще ми трябва крем за плюските!!!Испанките не дойдоха.