-Снощи гледах "Титаник", плаках, че Леонардо Ди Каприо умря в края на филма, кажете ми защо по дяволите не са сложили Брус Уилис на неговата роля?
- Уважаема, Брус Уилис Умира Трудно и щеше да спаси кораба...
Спял си един човек и някаква муха започнала да му бръмчи над главата. Става, гони я и пак заспива. Тая пак: бз-бззззззззз.
Ядосан човекьт става, хваща мухата и започва да я люлее:
- На-ни-на-ни. Мухата заспива и човекьт започва да крещи:
- Ббз-бз-бз-бзззззззззззз. Хубаво ли ти е сега, а, хубаво ли ти е?