Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка си играели край дървото.Ивнчо ритнал топката и тя се закачила на дървото.Той помолил Марийка: -Ще ми свалиш ли топката моля те! Марийка се качила свалила топката и продължили да си играят.На вечерта Мария разказла на майка си и тя и казала: -А бе Марийке,той ти е видял гащите защото си била по пола. На следващия ден си играели на федербал.Иванчо закачил перцето и пак помолил Марийка да го свали.Тя се съгласила.Свалила перцето и продължили да играят.На вечерта Марийка разказала на майка си и тя и казала: -А,бе,Марийке,тои пак ти е видял гащичките! -Не,мамо!Този път бях без гащички!
Иванчо и Марийка 3,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, може ли да взема твоето кожено палто от норка? - Не може! - Мамо, а може ли да взема няколко хилядарки от гардероба? - Не може! - Мамо, а може ли да взема татковото BMW? - Не може, дъще! Татко ти е полицай, когато се пенсионира, тогава ще може! Светът е полудял - Франция призовава за война, Германия не иска да се бие, а Русия апелира за мир. - Как се нарича умната блондинка? - Афганска хрътка! Обаждат се от първи патрул на втори : - Алооооо ! Петров , покрай теб ще мине черен мерцедес шофиран от една блондинка . Спри го . Отиди до шофйорската врата и си свали панталона. Петров направил всичко каквото му казали , а блондинката се показала и казала : - Аууууууу ! Пак ли проба за алкохол ? В магазина клиентка пита: - Прочетох в едно списание, че за да изглежда дупето по-сексапилно, а бедрата по-стройни, дънките трябва да са един размер по-малки. - Да, така е. А вие кой размер сте? - Ох, май седемдесет и осем ще ми стане, а?