Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две баби вървели по улицата, и изведнъж видяли един използван презерватив на земята. Едната баба го вдигнала и казала: -Ееееех, тези младите, нищо не разбират, баш най-вкусното изхвърлят.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави
Бисери
03.10.2017
3,578 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гражданската война в Русия. Петка замръкнал сред полето и останал да спи там. Събужда се от необичайна врява. Отваря очи и вижда хора в непознати униформи. - Ти бял ли си или червен? - питат го. - Мартеничка - отговаря Петка.
Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. - Зайо, абе ти какво правиш? - Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости.
Крикор предлага на Гарабед: - Гарабед, навит ли си да правим групов секс? - С кой? - Ами аз, ти и жена ти. - Не съм навит. - Е, ще минем и без тебе...
Човек отива на доктор. Гледа доктора - от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: - От какво се оплаквате? - Ами зле се чувствам напоследък. - Аааа, това е от неправилното хранене…
Истинската жена е длъжна да отсече дърво, да разруши дом и да отгледа дъщеря.