Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кара си един след като му сменили гумите в сервиза и получава sms: “Пешо, ако си жив още, спри внимателно и затегни болтовете, че ние забравихме.”
Бисери 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка са сред природата. - Марийке, намерих четирилистна детелина. - Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. - Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие… Майка към своята дъщеря, която е влюбена във футболист: - Твоят кривокрак приятел ми е толкова противен, че с най-голямо удоволствие бих му станала тъща! "Авторът Омир не е трябвало да кръсти героя си Птолемей, а подлеций!"Из ОЛВ Някаква баба крещи в парка: - Помощ, изнасилват ме! Събират се хора. Гледат - наоколо няма никой освен бабата. - Защо викаш, бабо? Никой не те изнасилва. - Ей, ама какви хора сте значи... Не оставяте човек да си помечтае. Възрастна дама от провинцията заминала за София. Когато се върнала, внуците я попитали: - Е, бабо, как беше, хареса ли ти? - О, да, простаците в столицата са намаляли значително. - Какво говориш, хората твърдят обратното?! - Съдете сами: когато навремето следвах там, почти на всеки ъгъл ми подсвиркваха, но и аз не им оставах длъжна: “Простак с простак!” Сега нямаше такова нещо...