Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Който има пари е доволен, който има хубаво момиче е щастлив, а който няма нито едното може да спи спокойно.
Бисери 3,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се лови заек? - Прикривате се зад някое дърво и започвате да издавате звук на морков... Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? Един заек влиза в аптеката и пита: - Може ли една торта с моркови? Аптекарката отвърнала: - Ако не се махнеш, ще извикам полицията! Зайчето си тръгнало, но на следващия ден пак дошло в аптеката и задало същия въпрос. Аптекарката му отговорила: - Ака утре пак дойдеш, ще те закова за пода с цигански пирони. На следващия ден заекът отново дошъл и попитал: - Имате ли големи пирони? Аптекарката отвърнала: - Не! Тогава зайчето продължило: - А тогава може ли една торта с моркови? Той: - Хайде да отидем на кино. Тя: - ..Или да отидем у нас, а? Той: - Не, твоя телевизор не работи. Преди 15 години една врачка ми каза, че всички пари ще си харча за жени. Сега имам жена и три дъщери. За тях си харча всички пари. А преди 15 години си го представях някак по друг начин...