Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животът не трябва да се взема на сериозно. И без това от него жив не се излиза.
Бисери 3,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад офицер на първа среща с мадама. Остават насаме и той веднага започва да я натиска и да й разкопчава дрехите. Мадамата му казва: - Ама не се прави така, трябва най-напред да ме завоюваш. Той се хвърля устремно върху нея: - Ураааа! Котката: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно съм Бог. Кучето: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно са Богове. Рибката в аквариума: ХРАНАТА ПАДА ОТ НЕБЕТО!!!! Един хванал златната рибка. Тя веднага му казва: - Виж к&#039;во, номера с трите желания го знам. Имаш само едно. Казвай бързо и ме пускай, че отивам на купон. Човекът бил българин-патриот. Помислил, па казал: - Повечето българи все за Америка бълнуват. Я направи един мост с по три платна в двете посоки от София до Ню Йорк, който иска да се качи на ладата и да ходи. Рибката вика: - Дай нещо по-просто бре. Как ще го изчислявам тоя кривия мост. Човекът вика: - Имам да вземам пари от Кремиковци. Помогни там. Рибката помислила, помислила и казала: - Колко платна в двете посоки трябваше да бъдат? Хакер отива на гости при свой приятел и гледа - оня си пере подложката за мишка.<BR>- Абе, к’во става, защо я переш?<BR>- Ми качих си Windows 2000 и мишката ми се скъса да повръща... На строителната площадка бригадирът се обръща към строителите: - Приятели! Започваме! И помнете: строим солидно, без да крадем, колкото се може по-добре, както само ние умеем, защото строим за себе си! - А какво ще строим? - питат работниците. - Изтрезвител!