Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В ГДБОП. Явор Колев докладва на новия си шеф(понеже стария каза, че ГДБОП просто не работели и си замина): - В интернет отново е страшно. Пак се организират. - Заради торентите ли? - По-страшно, заради блоговете...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ученичка от 5 клас: (Въпрос) Какво е интернет? (Отговор) Това са много компютри събрани в твоя компютър!
Бисери
03.10.2017
2,929 прегледа
Следващ →
Още вицове
Красива дама се вози в такси. Вече пристигат до местопредназначението дамата понечва да извади пари, но уви - просто ги е забравила: - Ох, забравила съм си портмонето! - започва да се вайка тя. - Така ли?! - казва шофьора и подкарва в непозната за нея посока. Стига до една гора, вади чаршаф от багажника и го постила на земята. - Но, моля ви се, как така, та аз имам две деца, не може такова нещо! - измънкала тя, явно примирена да става, каквото ще става! - Няма значение - казва шофьора. - Аз имам вкъщи десет заека! Започвай да скубеш трева и слагай в чаршафа!
Мъж пита жена си: - Ти виждала ли си един долар, толкова смачкан, че нищо не е останало от него? - Не. Тогава мъжът смачква един долар и го показва. - Ти виждала ли си сто долара, толкова смачкани, че нищо не е останало от тях? - Не. Мъжът смачква и банкнота от сто долара. - Ти виждала ли си десет хиляди долара, толкова смачкани, че нищо не е останало от тях? - Не. - Отиди в гаража да видиш!
Семейна караница: - Дадох ти най-добрите си години от живота, неблагодарник такъв! - Господи, ще има и по-лоши ли?
- Aло, искам да поръчам за в стаята си безалкохолна бира и цигари без никотин! - Господине, вероятно ще ви заинтересува и нашето предложение за надуваема жена на час!
Мислите, че всички боксьори могат само да се бият? Че са невъзпитани? Ето, аз съм боксьор, и смея да отбележа и много възпитан човек - чета Пауло Коелю, Умберто Еко, Ремарк. Само, че не помня нищо.