Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо откраднахте автомобила? - пита съдията обвиняемия. - Мислех, че няма собственик. - И защо така мислихте? - Беше пред гробищата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ключара се премести на улица "Гадстон"
Бисери
03.10.2017
3,120 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо Чукчите не ядат Български домати? - Много трудно им влизат главите в буркана.
-Какво е общото между девицата и жената на диета? -И двете си умират да опитата
Под егидата на ООН, на световен конгрес по Македонистика,не са били поканени само представители на Скопие.На въпроса защо,им е било обяснено,че ще бъдат поканени на следващият конгрес по Българистика.
Прилики между бебетата и възрастните: 1. Ползват памперси 2. Рядка косица 3. Слаби зъбки 4. Блуждаещ поглед 5. Обичат супа с надробен хляб, за да е по-мек 6. Не винаги разбират това, което виждат 7. Могат да се загубят в квартала 8. Едните още не познават часовника, а на другите не им трябва да го познават 9. Обичат приказки - младите за Пепеляшка, старите за Касанднра и за повишаването на пенсиите 10. Къпят ги 11. Возят се в колички 12. Не гледат телевизия след 10 часа вечерта 13. Говорят трудно 14. Не ходят на дискотеки 15. Обичат да се разхождат в парка
Една эаекваща костенурката и лисицата станали най-добри приятели.Един ден лисицата лигнала на едни релси и каэала на костенурката: - Аэ ще подремна малко!Когато чуеш че идва влак ме сабоди да се драпна! - Добре!-каэала костенурката. Минали няколко часа и костенурката чула че иава влак и каэала: -В-в-в-в-в-в-въъъъъъъ как я смаэа!!!!!!!!!!!!