Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пътували американският, френският и българският президент в един самолет. Летейки над Америка, видели двама алпинисти да се катерят по една планина, като от време на време се обръщали и взаимно си помагали. Американският президент казал гордо: - Девизът на американските алпинисти е: "Приятел в нужда се познава!" Прелитайки над Франция, видели също така двама алпинисти да се катерят по една планина, като ту единият дърпал нагоре другият, ту обратното. Френският президент казал гордо: - Девизът френските алпинисти е: "Алпинист за алпинист и брат!" Когато прелетели над България, видели двама алпинисти да се бутат и бият на една планина. Бъргарският президент пояснил: - Нашият девиз е: "Аз няма да се кача, но и ти няма да се качиш!"
Разни 1,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: -Знаеш ли, жена ми е бременна за четвърти път. Опасявам се, че ще се роди китайче. -Това пък как ти хрумна? -Ами, четох, че всяко четвърто дете на този свят се ражда китайче. -Глупости говориш. Ти си българин, жена ти е българка, откъде накъде детето ти ще е китайче? -А, защо предишните три са китайчета? - Защо тези гадни мухи летят все около мен? - Сети се сам... - Сладък съм?! - Голям оптимист си... В едно купе във влака седи пийнал мъж. На всяка гара поглежда през прозореца и вика: "О, ужас!" Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Ужас"? - С всяка нова гара, все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака. Обиколката на Франция. Колоездач се откъсва от групата и дълго време кара съвсем сам по празните пътища. Изведнъж усеща, че някой го настига. Натиска яростно педалите, но не може да се откъсне. Примирен, той се обръща назад и вижда, че след него кара строшен велосипед небръснат тип с омазано яке. — Как мислиш, момче, – казва задъхан типът, – ще стигнем ли преди кръчмарят да е затворил? Разхождат се група туристи, попадат в едно село.... Водача на групата спира един дядо е го пита: - Нямате ли атракция в селото? - Имахме, имахме ама се ожени в друго село!